UKS Advit zorganizował Mini Euro 2008

Share

Po raz pierwszy w dniu 1 czerwca br. udało się zorganizować Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu ADVIT, przy wsparciu darczyńców i wspaniałych rodziców młodych piłkarzy, obchody święta DNIA DZIECKA połączone z „I Wiązowskim Turniejem Piłki Nożnej „MINI EURO 2008”. Imprezę rozpoczął o godz. 10.00 ks. wikary Paweł Białobrzewski z tutejszej parafii modlitwą Ojcze Nasz i błogosławieństwem dla wszystkich obecnych. Dzięki pomocy darczyńców: Firma Usługowo – Handlowa HOLDMAR, Drukarnia „Ellert” Sp. Z o. o., Centrum Budowlane JARTON, Stowarzyszenie Forum Przedsiębiorczości Gminy Wiązowna, Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna A&B, Firma NC KOPERTY, Piekarnia Pawła Radzikowskiego w Wiązownie, Pracownia Cukiernicza REDEK Wiązowna, Stacja kontroli i obsługi pojazdów AUTO-BINOL Sp.J., Skład Materiałów Budowlanych Mirosław Firląg, Zakłady Mięsne POLLOP, Wytwórnia lodów GRYCAN, Wheeler – Worldwide, Restauracja Mazowsze, Hurtownie zabawek PRO-EXIMP i FORMIK Sp. Z o.o. i Zakład Remontowo-Budowlany z ul. Boryszewskiej, a także Sylwester Urbanowski z Otwocka, Zbigniew Krysiński z Mlądza i Czesław Sędek z ul. Duchnowskiej w Wiązownej oraz wielkim zaangażowaniu rodziców młodych piłkarzy UKS ADVIT przeprowadzono udaną imprezę sportową.

W turnieju uczestniczyło łącznie 10 zespołów piłkarskich w trzech grupach wiekowych z następujących drużyn: Narew Ostrołęka, Józefovia Józefów, Zwar Międzylesie, Korona Góra Kalwaria oraz gospodarze UKS Advit Wiązowna.

Ponad stu młodych zawodników – piłkarzy dzielnie walczyło, w rozgrywanych równolegle na dwóch boiskach meczach o liczne nagrody, puchary i medale, przy gwizdkach sędziów z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej .

Wszystkie I miejsca zajęły zespoły Narwi Ostrołęka, natomiast UKS Advit zajął w roczniku ’96 – II miejsce, ’97 – II miejsce, a najmłodsi dopiero początkujący zajęli III miejsce.

Wszystkie dzieci, które przyszły na Dzień Dziecka uczestniczyły w wielu konkursach oraz sprawdzali swoje umiejętności w wykonywaniu rzutu karnego na celność do koła ratunkowego rozwieszonego w bramce. W czasie całego turnieju dzieci i ich rodzice posilali się kanapkami, kiełbaskami z grilla ufundowanymi przez Zakłady Wędliniarskie z Duchnowa, wspaniałą grochówką przygotowaną przez restaurację Mazowsze oraz pieczywem dostarczonym z Piekarni Pana Radzikowskiego z Wiązownej. Nie zabrakło i deseru, którym były przepyszne lody ufundowane przez Wytwórnię Lodów Grycan. Zapraszamy wszystkich chętnych w przyszłym roku.

UKS Advit

Share