Remont w budynku UG

Share

Szanowni Mieszkańcy!
Od dnia 10 września br (poniedziałek) rozpocznie się w Urzędzie Gminy w Wiązownie, od dawna zapowiadany remont niektórych pomieszczeń. Celem remontu jest doprowadzenie budynku do wymogów bezpieczeństwa pożarowego i poprawienie funkcjonalności obsługi mieszkańców. Na drugim piętrze budynku zostanie usunięty łatwopalny sufit podwieszany. Zostanie on zastąpiony ognioodpornym stropem z płyt gipsowych i ocieplony, by uniknąć ogromnych strat ciepła jakie do tej pory występowały w budynku. Ponadto na parterze zostanie przebudowana część pomieszczeń, gdzie powstanie Biuro Obsługi Mieszkańców (BOM). W BOMie będzie można załatwić większość spraw. Przeniesiony zostanie referat spraw obywatelskich i USC, rejestracja gospodarcza, punkt przyjęć leśnika i doradcy rolnego. Wszystkie te zmiany pozwolą Państwu na załatwienie najważniejszych spraw w jednym kompleksie bez zbędnego poszukiwania po budynku urzędu.
Planujemy zakończenie prac remontowych do końca listopada. Odbiór prac budowlanych powinien nastąpić na początku grudnia a przywrócenie pełnej funkcjonalności Urzędu powinno nastąpić najpóźniej do połowy grudnia.
W związku z tym będą w Urzędzie występować pewne utrudnienia, za które bardzo serdecznie Szanownych Państwa Przepraszamy. Mamy zaplanowany harmonogram przenosin referatów w miejsca tymczasowej pracy i będziemy o zmianach sukcesywnie informować. Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości z jakimi możemy się spotkać, lecz mamy nadzieję, że gwarancja bezpieczeństwa wszystkich oraz nowa oferta zaproponowana przez nas i jakość obsługi mieszkańców w przyszłości zrekompensuje okresowe niedogodności.
Wszelkie wnioski, uwagi spostrzeżenia, możecie Państwo kierować pod nr tel. (0 22 ) 789 01 20 wew. 30.

Naczelnik WAiSO
Janusz Budny

źródło:wiazowna.pl

Share