Krystian Herncisz wraca do GOK

Share

Warsztaty filmowe i fotograficzne

W styczniu br. informowaliśmy o zawieszeniu zajęć fotograficznych i filmowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie. Krystian Herncisz, wieloletni intruktor GOKu zakończył wówczas prowadzenie sekcji fotograficznej w tej placówce. Teraz wraca by od września br. poprowadzić warsztaty filmowe i fotograficzne w świetlicy w Zakręcie, Gliniance oraz w głównej siedzibie GOKu przy ul. Kościelnej w Wiązownie.

Warsztaty ruszają od września br. według planu semestralnego i będą obejmować zagadnienia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne, pracę studyjną i plenerową oraz wystawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki fotografii cyfrowej i filmowania. Koszt 30 zł – miesięcznie. Zapisy bezpośrednio u instruktora: krystian.herncisz@gok-wiazowna.pl , tel. 662 24 00 24

Harmonogram warsztatów:

świetlica w Zakręcie
wtorek 16:00 dzieci
wtorek 17:00 młodzież szkolna

świetlica w Gliniance
wtorek 19:00 młodzież szkolna i dorośli

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie
piątek 16.00 dzieci
piątek 17.00 młodzież szkolna
piątek 18.30 młodzież szkolna i dorośli

punkt

Krystian Herncisz montażysta i operator kamery z blisko 20-letnim doświadczeniem. Dyplomowany plastyk o specjalizacji montaż filmowy i telewizyjny. Kilkuletnia praca dla TVP WOT oraz późniejszego TVP3. Bogaty dorobek doświadczenia zawodowego przy realizacji wielu programów telewizyjnych. Od 2006 zarządza działalnością związaną z produkcją filmów dokumentalnych i reporterskich a od 2007 r. prowadzi liczne warsztaty filmowe i fotograficzne.

Share