GKTS Wiązowna w 2007 roku

Share

Rok 2007 był trzecim rokiem funkcjonowania sekcji tenisa stołowego, a drugim – jej działalności jako Gminny Klub Tenisa Stołowego Wiązowna. Pod względem sportowym był to najlepszy rok. Klub awansował z 5 do 4 ligi, w której po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i ma ogromną szansę na awans do elitarnej 3 ligi.

GKTS Wiązowna

Pięciu zawodników Klubu dostało powołania do Kadry Mazowsza. W najważniejszych turniejach na Mazowszu w tzw. WTK-ach we wszystkich kategoriach wiekowych nasi zawodnicy plasowali się w czołówce, a nawet stawali na podium. W Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Młodzików zdobyli brązowy medal. Pomimo, że na Mazowszu istnieje blisko 100 profesjonalnych klubów tenisa stołowego, zawodnicy GKTS Wiązowna mają już silną pozycję i nikt ich nie lekceważy. W minionym roku młodzi zawodnicy z Wiązowny zdobyli ponad 100 pucharów i medali w różnego rodzaju turniejach i zawodach. Multimedaliści GKTS-u to: Iza Kąkol, Patrycja Piętka, Michał Tomaszewski, Damian Krawczyk, Tomek Purwin, Mateusz Stawikowski, Michał Murawski, Rafał Zajkowski, Jaś Bobrowski i Kamil Sitek.

Sukcesem Klubu jest także to, że tenis stołowy w cieszy się w Gminie Wiązowna coraz większą popularnością, a turnieje z cyklu Grand Prix Wiązowny przyciągają amatorów z całej gminy. Mamy nadzieję, że kolejny rok przyniesie kolejne sukcesy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Tomek Grzybowski
Trener GKTS Wiązowna

Share