GKTS Wiązowna vs. GLKS Nadarzyn 4:0

Share

Sensacyjnym wynikiem zakończył się mecz o półfinał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w tenisie stołowym – GKTS Wiązowna vs. GLKS Nadarzyn 4:0!!!! W roli gospodarza wystąpili zawodnicy z Wiązowny, gdyż występują w niższej klasie rozgrywek (2 liga), a Nadarzyn (1 liga).
Zawodnicy z Wiązowny przystąpili do meczu w najsilniejszym składzie: Mateusz Niedzielski, Mateusz Stawikowski, Kamil Sitek i Tomek Grzybowski. Przed meczem nikt z naszych zawodników, ani z kibiców nie myślał o zwycięstwie, gdyż zawodnicy z Nadarzyna przyjechali mocnym składem i tak naprawdę tylko jeden zawodnik był do ogrania. Sala, kibice, nasza determinacja i pełne zaskoczenie naszą dobrą grą sprawiło, że drużyna z Nadarzyna odpadła z rozgrywek, gdzie była murowanym faworytem do gry w finale, a nawet wygrania tych rozgrywek. Po meczu kibice oraz redaktor z Linii Otwockiej pytali co się stało, że tak dobrze graliśmy i wygraliśmy. Odpowiedź mogła być tylko jedna, wraca „dobra atmosfera dla tenisa stołowego” po wygraniu wyborów przez Pana Janusza Budnego.
Jako zawodnicy i trenerzy mamy perspektywę spokoju i zajęcia się trenowaniem i wygrywaniem. Liczymy na lepsze finansowanie tenisa stołowego oraz całego sportu w Gminie Wiązowna.
Czeka nas za tydzień walka o wejście do Finału Pucharu Polski z drużyną z Sochocina. Ten mecz rozegramy na wyjeździe, liczymy na zwycięstwo i udział w Wielkim Finale na początku lutego w Wiązownie!

Dziękujemy kibicom i młodym adeptom tenisa stołowego za gorący doping i zapraszamy na ostatni mecz pierwszej rundy 2 ligi mężczyzn z Victorią Płock w niedzielę 11 stycznia o godzinie 11:00 w Wiązownie.

Materiał: Tomasz Grzybowski / GKTS Wiązowna

Link do komentarzy na FB:
https://www.facebook.com/Wiazowna.info/posts/10152643742987914

Share