GKTS Wiązowna – Lidzbark Warmiński 9:1

Share

Takiego wyniku nikt się nie spodziewał w pierwszym meczu II ligi mężczyzn drużyna z Wiązowny rozgromiła faworyzowaną drużynę z Lidzbarka Warmińskiego aż 9:1. Mecz rozpoczął się od wygranej na pierwszym stole lidera  naszej drużyny Filipa Młynarskiego z Wiązowny nad najlepszym zawodnikiem z Lidzbarka  Piotrem Garbino 3:1. Na drugim stole Kamil Sitek po bardzo zaciętym meczu wygrał 3:2. Następnie Tomek i Mateusz dorzucili pewne zwycięstwa i już było pewne że tego meczu nie przegramy. Bardzo dobre i pewne wygrane obu debli przez chłopaków z Wiązowny i stan meczu po 6 grach był 6:0 dla GKTS-u. W kolejnych meczach zawodnikom z drużyny gości udało się wygrać tylko jeden pojedynek.

GKTS Wiązowna

Cieszy tak wysoka wygrana i forma zawodników z GKTS Wiązowna, treningi w Warszawie i do godziny 22.00 w Wiązownie przyniosły zamierzony efekt.

GKTS Wiązowna

Pomimo pięknej pogody przybyli kibice, którzy dopingowali naszą drużynę a wśród nich dwie Panie radne p. Mariola Kublik i Bogumiła Majewska z synem. Pomimo, że wybory odbyły się rok temu i nie trzeba walczyć o głosy, a radni angażują się w życie sportowe Naszej Gminy.

gkts2015_2

Po meczu rozlosowane zostały 2 podwójne zaproszenia do restauracji Mazowsze, a dwóch szczęśliwców to Artur Kublik i Hubert Stoklas.

GKTS Wiązowna

Na następnym meczu we własnej hali zagramy z faworytem do wygrania 2 ligi Victorią Płock 24  października i wśród kibiców oprócz zaproszeń do restauracji Mazowsze będą losowane inne cenne nagrody. Warto przychodzić i dopingować całymi rodzinami  naszą drużynę szansa na szczęśliwy los będzie większa.

GKTS Wiązowna

Tekst i foto: Trenerzy GKTS Wiązowna

https://youtu.be/dKSMmR2iN5U

https://youtu.be/DSVHV-xYFpA

https://youtu.be/jeuF7Mf4qAk

https://youtu.be/wrpNmoQAVwg

 

Share