Gala Biznesu Gminy Wiązowna 2015

Share

W niedzielę 21 czerwca br. w hotelu Brant podczas uroczystej Gali Biznesu uhonorowano najlepszych przedsiębiorców z naszej gminy.

Gala Biznesu 2015

Po raz pierwszy w historii, firmom z terenu gminy Wiązowna, które w sposób szczególny wyróżniają się w swojej dziedzinie oraz przyczyniają się do rozwoju i promocji gminy, przyznano honorową nagrodę Wójta Gminy Wiązowna – statuetkę „Złoty Wiąz”.

Statuetka "Złoty Wiąz"

W tegorocznej, pierwszej edycji nagrodzono siedem firm, w następujących kategoriach:

Mała Firma roku 2014 –  PHU KRIS  Krzysztof Wieczorek
Pracodawca roku 2014 –  Asma Polska Sp. z o.o.
Debiut roku 2014 –  FALDRUK S.C.
Innowacyjna Firma roku 2014 – NTT System S.A.
Bizneswoman roku 2014 – Monika M. Orlińska – DAKOMA Sp. z. o.o.
Filantrop roku 2014 – PPH Kotwica Sp. z o.o. Andrzej Godlewski
Nagroda Specjalna – Gospodarstwo Sadownicze Michał Szwedo

Gala Biznesu 2015

Podczas niedzielnej Gali Biznesu wręczono także nagrody za zasługi dla społeczności gminy Wiązowna w dziedzinie promocji gospodarczej oraz za wsparcie uroczystości i imprez organizowanych przez gminę, jednostki i placówki oświatowe. Wyróżnione firmy otrzymały tytuły „Zasłużony dla Gminy Wiązowna” 

Zasłużeni dla Gminy Wiązowna

Z kolei jako wyraz najwyższego wyróżnienia i uznania za zasługi dla rozwoju gminy Wiązowna, a także na rzecz jej historii, tożsamości i promocji uhonorowano:

Małgorzatę Żak, działaczkę społeczną, fundatorkę Domu Społecznego w Radiówku – za wielkie serce i pomoc osobom niepełnosprawnym, chorym dzieciom i ich rodzinom.

Małgorzata Żak

Zbigniewa Niemczyckiego, przedsiębiorcę, prezesa Zarządu Polskiej Rady Biznesu – za działalność na rzecz propagowania przedsiębiorczości w Polsce, działalność na rzecz promocji i rozwoju gospodarczego gminy Wiązowna oraz za wsparcie uroczystości i imprez organizowanych przez gminę, jednostki i placówki oświatowe.

Zbigniew Niemczycki

Stanisława Kruszewskiego, burmistrza miasta Józefów, mieszkańca gminy Wiązowna w latach 1943 – 1964 – jako wyraz szacunku dla aktywności na wielu płaszczyznach; społecznej, politycznej i samorządowej oraz w uznaniu za osiągnięcia jako Włodarza Miasta Józefów.

Stanisław Kruszewski

Przyznając Im tytuły „Honorowy Obywatel Gminy Wiązowna” 

punkt

Gala Biznesu

Foto: MS/Fotografia – usługi w pełnym zakresie

Share