Bal Gimnazjalny 2016 w Gimnazjum w Wiązownie

Share

W sobotę, 18 czerwca br. uczniowie z klas III wiązowskiego gimnazjum bawili się na Balu Gimnazjalnym, zorganizowanym w budynku szkoły przy ul. Kościelnej w Wiązownie. Wzorem ubiegłych lat, przyszli absolwenci rozpoczęli bal odtańczeniem poloneza, który odbył się w dwóch turach, tak aby wszyscy uczniowie mogli zatańczyć na dużej sali gimnastycznej. Opiekunem artystycznym, który zadbał o właściwą oprawę tego tańca był Krzysztof Kwas, nauczyciel wiązowskiej placówki.

Bal Gimnazjalny 2016

Po polonezie głos zabrali m.in. zaproszeni goście: ksiądz prałat Tadeusz Łakomiec i wójt Janusz Budny, kierując wiele miłych słów w stronę młodzieży, która zarówno pięknie wyglądała jak i pięknie zatańczyła, wywołując wiele pozytywnych emocji zarówno wśród nauczycieli, rodziców jak i gości.

Bal Gimnazjalny 2016

Po części oficjalnej uczniowie pozowali do zdjęć, korzystając z doskonałej okazji do zrobienia pamiątkowych fotografii klasowych a następnie przenieśli się do małej sali gimnastycznej, gdzie rozpoczęli zabawę w rytm muzyki serwowanej przez DJ’a.

Bal Gimnazjalny 2016

Sala udekorowana przez gimnazjalistów nawiązywała do amerykańskiego świata filmowego. Na przybyłych gości oraz bawiących się młodych ludzi czekał także poczęstunek, przygotowany przez rodziców przyszłych absolwentów.

Bal Gimnazjalny 2016W tym roku bal dla gimnazjalistów z Wiązowny zbiegł się niefortunnie z Piknikiem Rodzinnym „WiązLove” i koncertem Cleo. Konkurencyjna impreza sprawiła, że część młodzieży dość szybko przeniosła się na plac pikniku za Gminnym Ośrodkiem Kultury.

foto: BF

Share