Andrzej Rybiński w GOK

Share

6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie wystąpił popularny wokalista Andrzej Rybiński.

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby, choć jednej piosenki z repertuaru Andrzeja Rybińskiego, popularnego wokalisty znanego miedzy innymi z zespołów „2+1”, „Andrzej i Eliza”. Utwory w wykonaniu tego popularnego i lubianego artysty można było posłuchać 6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie.

DSC02874

Spotkanie z Andrzejem Rybińskim zapoczątkowało cykl spotkań pt: „Niedzielne koncertowanie w GOK”. Zgromadzona publiczność była wprost oczarowana otwartością i uśmiechem gwiazdy – Andrzeja Rybińskiego, który zapowiadał własne piosenki w bardzo dowcipny i zabawny sposób. Jego bezpośredni kontakt z publicznością sprawił, że każda z osób mogła „spotkać” się z artystą i zagościć w świecie jego muzyki. Wokalista zaśpiewał te trochę mniej znane utwory jak również zaprezentował swoje największe przeboje takie jak: „Czas relaksu”, „Zrób to sam”, „Za każda cenę”, „K.B.M” oraz „Pocieszanka” znana szerszemu gronu słuchaczy jako „Nie płacz kochanie” lub „Pogoda dla bogaczy”. Artysta wprost porwał publiczność piosenkami: „Nie liczę godzin i lat”, a także ponadczasową piosenką z repertuaru Chubby Checker’a: „Let’s twist again”. Widzowie klaskali, kiwali się w takt muzyki i śpiewali wraz z piosenkarzem.

DSC02879

Promienny uśmiech, ogromna pasja i radość śpiewania, która zawsze bije od Andrzeja Rybińskiego sprawiły, że koncert był dla wszystkim widzów niezwykłą przyjemnością, a bis był wprost niezbędny. Tym większa jest radość, że ten znany artysta odwiedzi w niedługim czasie Wiązownę po raz drugi. Będzie on gwiazdą obchodzonych 22 czerwca Dni Gminny Wiązowna.

źródło: Anna Sikora/ GCI/wiazowna.pl

Share