4 medale dla ZSG Wiązowna

Share

Na Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjalnych, młodzi tenisiści z ZSG w Wiązownie zdobyli łącznie 4 medale. Drużyna szkoły podstawowej chłopców w składzie Bartek Kublik, Mateusz Żelazo i Kacper Bieleń zdobyła brązowy medal, a dziewczęta w składzie Olga Sawińska, Ola Gołąb i Magda Sobota zdobyły srebrny medal.

1

24 marca 2015r. w Wiązownie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu szkół gimnazjalnych i również drużyny chłopców i dziewcząt z ZSG w Wiązownie zdobyły medale. Drużyna chłopców o włos przegrała finał z Józefowem zdobywając cenne srebro, a dziewczęta po zaciętej walce zdobyły brązowy medal. Drużyna chłopców to : Adam Pląsek, Piotr Gorzkowski i Kuba Figórski, a drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie Wiktoria Długosz i Patrycja Witan.

6

Cieszy tak duża ilość medali na  Mistrzostwach Powiatu , ale mały niedosyt po turniejach mieli zarówno chłopcy jak i dziewczęta z gimnazjum, gdyż przy większym zaangażowaniu w treningi powinni wygrać te turnieje.

Mam nadzieje, że zrewanżują się za rok.

Tomasz Grzybowski nauczyciel W-f

Share