18 czerwca – Dni Gminy Wiązowna – zamknięcie fragmentu ul. Kościelnej, zmiany w organizacji ruchu i ZTM

Share

Plan sytuacyjny

18 czerwca 2016 roku, w godzinach 10:00 – 23:00, ulica Kościelna w Wiązownie, na odcinku od ulicy Nadrzecznej do ulicy Sportowej, zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego i stanie się deptakiem, gdzie gospodarzami będą wystawcy I Wiązowskiego Jarmarku Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności.

jarmark

Trasa kursowania autobusów ZTM zostanie zmieniona.

18.06 br. od początku do końca kursowania, linia autobusowa 720 zostaje od skrzyżowania ulic Lubelska/Kościelna w Wiązownie – skierowana (w obu kierunkach) na następującą trasę objazdową:

Wiązowna: Lubelska – Droga Krajowa nr 17 – Emów: Droga Krajowa nr 17 – Radiówek: Droga Krajowa nr 17 – Spokojna – Żanęcin: Spokojna i dalej swoją trasą podstawową.

W związku z powyższym na trasą objazdową objęte zostaną odjazdy począwszy od godz. 9:10 z krańca WIATRACZNA do kursu z krańca RZAKTA o 20:30

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

SZKOLNA 01 i 02
PĘCLIŃSKA 01 i 02
PROJEKTOWANA 01 i 02
SPOKOJNA 02

Na trasie objazdowej obowiązują – jako warunkowe – wszystkie napotkane przystanki.

Mieszkańcy zamkniętego fragmentu ulicy Kościelnej będą mogli korzystać z
przejazdu na podstawie otrzymanych przepustek a pozostali zostaną skierowani objazdem ulicami Nadrzeczną i Sportową.  Organizatorzy sobotniego wydarzenia przepraszają za niedogodności związane ze zmianą organizacji ruchu i zapraszają na rodzinny piknik „WiązLove” oraz Jarmark.

wiazlove

 

Share